نیویورک تایمز با انتشار اسنادی زهر خود را به ترامپ ریخت

به گزارش ناق، ایسنا نوشت: روزنامه نیویورک تایمز آمریکا با استناد به داده های مربوط به اظهارنامه مالیاتی گزارش کرد، دونالد ترامپ در سال های 2016 و 2017 و بعد از سال ها گزارش کردن ضررهای سنگین از شرکت های تجاری اش با هدف متعادل سازی صدها میلیون دلار درآمدش، تنها 750 دلار مالیات بر درآمد فدرال پرداخت نموده است.

نیویورک تایمز با انتشار اسنادی زهر خود را به ترامپ ریخت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نیویورک تایمز در گزارشی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا آن را اخبار دروغ توصیف کرد، نوشت این رئیس جمهور جمهوری خواه آمریکا همچنین در 10 سال از 15 سال قبل از سال 2017 هیچگونه اقتصادیات بر درآمد فدرالی پرداخت ننموده است و این به رغم دریافت 427.4 میلیون دلار به وسیله برنامه تلویزیونی خود و دیگر معاملات مربوط به دادن تایید و مجوز بوده است.

افشای این اطلاعات اقتصادیاتی که قبلا خصوصی تلقی می شد، در فاصله بیش از یک ماه مانده به انتخابات سوم نوامبر و رقابت بین دونالد ترامپ و جو بایدن دموکرات اجرا شده است. دموکرات ها فورا با استناد به این گزارش از ترامپ به عنوان کسی که از پرداخت اقتصادیات طفره می رود، صحبت نموده و تصویر منعکس شده از او تحت عنوان یک تاجر دانا را زیر سوال بردند.

چاک شومر، رهبر دموکرات های سنای آمریکا در توئیتر از آمریکایی ها خواست اگر بیشتر از ترامپ اقتصادیات بر درآمد فدرال پرداخته نموده اند، دستشان را بالا بگیرند.

ترامپ هم در کنفرانسی خبری کاخ سفید این گزارش را اخبار کاملا دروغ خوانده و بار دیگر به یک حسابرسی در جریان به عنوان دلیلش برای عدم انتشار اظهارنامه های اقتصادیاتی خود استناد کرد. آلن گارتن، یک وکیل شرکت ترامپ در بیانیه ای به نیویورک تایمز گفت، ترامپ در یک دهه گذشته میلیون ها دلار اقتصادیات شخصی پرداخت نموده است، بدون آنکه درباره موارد تعیین در مورد پرداخت ناچیز اقتصادیات بر درآمد نظری بدهد.

ترامپ با خودداری از انتشار اسناد اقتصادیاتی خود، از این کار استانداردی که نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا انجام می دهند، فاصله گرفته است. او هم اکنون در یک نزاع حقوقی با دادستان های نیویورکی و دموکرات های کنگره به سر می برد که به دنبال دستیابی به اظهارنامه های اقتصادیاتی وی هستند.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد، ترامپ با گزارش ضرر های سنگین از امپراتوری تجاری خود توانسته صورت حساب اقتصادیاتی خود را به حداقل برساند. این روزنامه نوشت، ترامپ مدعی 47.4 میلیون دلار ضرر و زیان در سال 2018 شده، در حالی که در یک سند افشای اقتصادی در همان سال گفته دست کم 434.9 میلیون دلار درآمد داشته است.

این نشریه آمریکایی توضیح داد، داده های اظهارنامه اقتصادیاتی مربوط به دو دهه از فعالیت ترامپ و شرکت های مربوط به سازمان تجاری اش را به دست آورده است. این داده ها اطلاعاتی درباره اظهارنامه های اقتصادیات شخصی وی در 2018 یا 2019 نداشتند.

روزنامه نیویورک تایمز در عین حال گزارش کرد که ترامپ هم اکنون درگیر یک حسابرسی یک دهه ای سازمان سرویس درآمد داخلی از بابت ادعای دریافت مجدد 72.9 میلیون دلار اقتصادیات اضافی پرداختی بعد از اعلام ضررهای عظیم است. اگر این سازمان در این حسابرسی علیه او حکم دهد، ممکن است او مجبور به پرداخت بالغ بر 100 میلیون دلار گردد.

ترامپ در اظهارنظرش درباره گزارش نیویورک تایمز گفت: این اخبار دروغ است. در واقع من اقتصادیات پرداخت کردم و شما به مجرد اینکه اظهارنامه های اقتصادیاتی من منتشر شوند، آن را خواهید دید. آنها هم اکنون در دست حسابرسی هستند. سرویس درآمد داخلی از من خوشش نمی آید.

او اظهار کرد، 108 صفحه سند مربوط به اظهارنامه های اقتصادیاتی دارد و منتظر زمان مناسب است تا آنها را منتشر سازد. ترامپ گفت: من درگیر همین داستان ها بودم و شما چهار سال قبل می توانستید همین سوال ها را بپرسید، من مجبور شدم اقامه دعوی در قبال این مساله کنم و درباره آن حرف بزنم.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1182

به "نیویورک تایمز با انتشار اسنادی زهر خود را به ترامپ ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تایمز با انتشار اسنادی زهر خود را به ترامپ ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید