معتادان متجاهر استان باید تا سرانجام شهریور 1400 جمع آوری و ساماندهی شوند

به گزارش ناق، استاندار خراسان رضوی گفت: تا خاتمه شش ماهه ابتدای سال جاری باید همه معتادان متجاهر استان جمع آوری و ساماندهی شوند.

معتادان متجاهر استان باید تا سرانجام شهریور 1400 جمع آوری و ساماندهی شوند

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد با قدردانی از اقدامات و تلاش اعضای این شورا طی ماه های گذشته، اظهار کرد: علی رغم همه تلاش های صورت گرفته به نقطه مطلوب نرسیده ایم و مهم این است که به عنوان یکی از اولویت های مهم در حداقل زمان ممکن، جمع آوری معتادان متجاهر عملیاتی و اجرا شود.

استاندار خراسان رضوی در ادامه خواستار شد: تا انتها شش ماهه ابتدای سال جاری باید همه معتادان متجاهر استان جمع آوری و ساماندهی شوند زیرا در پایتخت معنوی جمهوری اسلامی ایران نباید شاهد چنین موضوعاتی باشیم.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های مرتبط در حوزه جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر باید به تکالیف خود عمل کنند، مطرح نمود: بحث جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر استان تا انتها شهریورماه سال جاری یک تکلیف قانونی است.

معتمدیان با بیان اینکه زیرساخت های دائم اردوگاه های نگهداری از معتادان متجاهر استان باید تا انتها سال ایجاد شود، شرح داد: با این نگرش، بحث جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر نباید صرفا متمرکز در مشهد باشد و باید این رویه در کل استان با یک تقسیم کار و مشارکت دستگاه های ذی ربط صورت گیرد. در این راستا هم فرمانداران باید مشارکت داشته باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1588

به "معتادان متجاهر استان باید تا سرانجام شهریور 1400 جمع آوری و ساماندهی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتادان متجاهر استان باید تا سرانجام شهریور 1400 جمع آوری و ساماندهی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید