وزنه برداری قهرمانی دنیا، برخواه: سال های آینده جوانان تیم روی سکو خواهند رفت، از عملکرد همه بچه ها راضی ام

به گزارش ناق، برخواه، سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: بچه ها در مسابقات جهانی ترکمنستان عملکرد خوبی داشتند و از عملکرد همه آنها رضایت دارم.

وزنه برداری قهرمانی دنیا، برخواه: سال های آینده جوانان تیم روی سکو خواهند رفت، از عملکرد همه بچه ها راضی ام

محمدحسین برخواه در گفت وگو با خبرنگار اعزامی ناق به ترکمنستان، درباره کسب مقام سوم تیم ملی ایران در رقابت های دنیای 2018 گفت: خداراشکر می کنیم که مسابقات با موفقیت بچه های ما به انتها رسید. بچه ها عملکرد خوبی داشتند و من از آنها برای کوششی که در تمرینات و مسابقات برای سربلندی کشور مقدس مان داشتند تشکر می کنم و از عملکرد همه آنها رضایت دارم.

وی درباره حضور وزنه برداران رده سنی جوانان در تیم ملی ادامه داد: حضور جوانان در این مسابقات بسیار خوب بود اما با توجه به اینکه آنها مسابقات جوانان قهرمانی دنیا و آسیا را داشته اند، سال سختی را پشت سر گذشته اند. از مجموع عملکرد جوانان تیم راضی هستم و فکر می کنم همه آنها می توانند در سال های آینده روی سکوهای دنیای قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری درخصوص ملی پوشانی که در این رقابت ها موفق به کسب مدال دنیای شدند شرح داد: خداراشکر علی هاشمی و سهراب مرادی موفق شدند مدال دنیای سال گذشته را تکرار نمایند و رضا بیرالوند نیز به جمع مدال بگیران رده بزرگسالان اضافه شد. او سال گذشته قهرمان رده جوانان شده بود و در این مسابقات نیز عملکرد بسیار خوبی داشت و فکر می کنم همه کسانی که مسابقه را دیدند از عملکرد رضا بیرالوند رضایت داشتند. ان شالله قهرمانی بچه ها در سال های آینده هم با کوشش و پشتکارشان ادامه داشته باشد.

برخواه در ادامه به انتقاداتی که بعد از بازی های آسیایی به تیم ملی وزنه برداری وارد شد اعلام کرد: نتایجی که تیم ملی در بازی های آسیایی گرفت در 44 سال گذشته و 11 دوره اخیر این بازی ها بهترین عملکرد بوده است. درست است که می توانستیم در بازی های آسیایی مدال های بیشتری کسب کنیم و به نقطه ایده آل نرسیدیم اما از لحاظ آماری عملکرد تیم در 44 سال اخیر بهترین نتیجه بود. وزنه برداری قهرمانی دنیا| اختلاف فاحش قیمت دلار در کشور ممنوع ها با حضور دانشمندان ایرانی!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1398 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 93

به "وزنه برداری قهرمانی دنیا، برخواه: سال های آینده جوانان تیم روی سکو خواهند رفت، از عملکرد همه بچه ها راضی ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه برداری قهرمانی دنیا، برخواه: سال های آینده جوانان تیم روی سکو خواهند رفت، از عملکرد همه بچه ها راضی ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید