کلانتری: جایگاه مان در جدول نه برای خودمان خوب است و نه طرفداران فجر، آبرویم زمانی می رود که برای تیمم کوشش نکنم

به گزارش ناق، سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت، جایگاهی که تیمش در جدول دارد اصلاً نه برای خودشان و نه طرفداران تیم فجر خوب نیست.

کلانتری: جایگاه مان در جدول نه برای خودمان خوب است و نه طرفداران فجر، آبرویم زمانی می رود که برای تیمم کوشش نکنم

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر کلانتری در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل نساجی گفت: در نیم فصل اول هم با نساجی بازی خوبی انجام دادیم. البته در آن بازی یک گل آفساید هم دریافت کردیم که به نظر کارشناسان می توانست با یک امتیاز برای ما تمام گردد. جایگاهی که در جدول داریم اصلاً نه برای خودمان و نه طرفداران تیم فجر خوب نیست. بازیکنان ما کوشش شان را می نمایند و فردا یک بازی سخت با نساجی داریم. بازیکنان ما دست از کوشش بر نمی دارند. به هر حال ما باید در شیراز به پیروزی برسیم و این اتفاق فردا مقابل نساجی خواهد افتاد. باید همه کسانی که منتظر برد فجر هستند، خشنود شوند و با خشنودی به نیم فصل دوم برویم.

وی در پاسخ به این پرسش که در نیم فصل چه برنامه ای برای تقویت تیمش دارد و اینکه فجر سپاسی می تواند فردا مقابل نساجی اولین پیروزی فصل را در شیراز به دست آورد، گفت: هنوز یک بازی دیگر برای ما به جای مانده است و تیم های دیگر امروز بازی های شان را انجام دادند. شاید امشب برخی از تیم ها بازیکنانی را که احتیاج ندارند، اعلام نمایند و همینطور بازیکنانی که به آنها اضافه شده اند. ما هم چون باید بازی مان با نساجی را انجام دهیم، بعد از بازی باید یک جلسه ای را برگزار کنیم و ببینیم که در نقل وانتقالات نیم فصل چه کاره هستیم. اگر قرار باشد مثل نیم فصل اول باشیم و یک سقفی برای خودمان ایجاد کنیم فکر نکنم بتوانیم به پیروزیتی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی خاطر نشان کرد: ما باید واقع بینی باشیم. بازیکنی که در تیمی خوب بازی نموده، پیروز بوده است و قرارداد دارد، قطعاً از تیمش جدا نمی گردد. در درجه دوم باشگاه اجازه جدایی به آن بازیکن نمی دهد و در مرتبه سوم هم باید برای جذب چنین بازیکنی دو برابر مبلغ باشگاه قبلی اش به آن بازیکن پرداخت کنیم. ما باید یک جلسه برگزار و برآورد کنیم و ببینیم در فصل نقل وانتقالات نیم فصل چطور می توانیم وارد شویم. هفت هشت بازیکن در نظر ما بودند و اگر از این تعداد بتوانیم دو سه بازیکن را به تیم مان اضافه کنیم، خیلی خوب می گردد. شرایط اقتصادی هم به ما اجازه فعالیت زیاد نمی دهد.

کلانتری ادامه داد: برخی وقت ها می شنویم که می گویند سرمربی فجر سپاسی هر چیزی که در تیمش خواسته است برای او فراهم بوده که باید بگویم اصلاً به این شکل نبوده است. ما یک قراردادی داشتیم و سقف قرارداد های ما زیر میلیارد بوده است. تعجب می کنم که می گویند فجر سپاسی بازیکن میلیاردی داشته است و قراردادهای با آپشن داریم. در فصل نقل وانتقالات بازیکن حق دارد و می بیند که هر جایی که شرایط بهتری داشته باشد می رود و بعد از آن اگر دوست داشت به فجر سپاسی خواهد آمد. بازیکن سربازی هم اگر بخواهیم بگیریم، شاید یکی دو بازیکن را بتوانیم به تیم اضافه کنیم. این کار را در اول فصل هم انجام دادیم که بازیکن سرباز از ما یکی دو میلیارد هم خواسته است. این شرایط را ما باید آنالیز کنیم و امیدوار هستیم که یک بودجه خوبی در نظر گرفته گردد. تیم ما از همه لحاظ باید تقویت گردد. از من سرمربی باید تقویت شوم تا باشگاه و بازیکن، تا در نیم فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که در نیم فصل دوم انتظارش از مسئولان استانی چیست، توضیح داد: اگر اجازه دهید جواب این سؤال را در یک کنفرانس جداگانه مفصل می دهم. یکی از مربیان لیگ رجحان به من می گفت که خیلی دل و جرأت دارم که با این شرایط در فجر سپاسی کار می کنم و از آبروی و حیثیتم هم نمی ترسم. باید بگویم که آبروی من زمانی می رود که تمام کوششم را برای فجر سپاسی انجام ندهم و به این تیم خیانت کنم. من با تمام وجود در فجر سپاسی کار می کنم. در دو بازی به خاطر فشار زیادی که به من وارد شد تا سه صبح در بیمارستان بودم. تیم من، تیم استان فارس است در صورتی که خیلی به ما فشار می آورند و چیزهای غیرواقعی می گویند. کسانی هم که انتقاد درست می نمایند دست شان را می بوسم.

کلانتری ادامه داد: من در تیمم تنها هستم و درد زیاد داریم. بازیکنان من می گفتند با تمام وجود می رویم که مقابل نساجی به پیروزی برسیم. من از مسئولان خواستم که یک دورهمی تشکیل دهند تا بچه ها کنار هم باشند که این کار را هم نکردند. این تیم برای کلانتری نیست. هدف من یاری کردن است و قراردادم مشخص. مربیان دیگر شش برابر من پول گرفتند، اما من در پی پول نیستم. برای ما حاشیه درست می نمایند که در این بازی نتیجه نگیریم. ما برای تیم یک شهید کار می کنیم. این تیم را با تهمت به بیراهه نبرید. من هم دلم می خواهد تیمم اول جدول باشد و از جایگاه مان ناراحت هستیم. جایگاهی هم که الان هستیم حق ما نیست. حرف هم که می زنیم سریع بیانیه و مصاحبه می زنند. من خیلی وقت پیش گفتم که زمین ما مشکل دارد. ما حتی در بازی گذشته هم که در شیراز داشتیم از اینکه زمین را بازسازی کردند، تشکر کردم و راضی بودیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی در واکنش به احتمال انجام بازی های تیمش در خارج از استان فارس، یادآور شد: اواسط فصل من به باشگاه گفتم که بازی های تیم را در خارج از استان برگزار کنیم. برآورد شد که برای هر بازی 200، 300 میلیون خرج دارد و به ما گفتند که این پول را نداریم. من از آن موقع گفتم که اشکال ندارد در حافظیه بازی می کنیم. بعد از بازی با تراکتور هم مدیرعامل باشگاه گفت که در زمین دیگری بازی کنیم، ما هم شهر بوشهر را برای بازی پیشنهاد دادیم، ولی متأسفانه پول نداشتیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1952

به "کلانتری: جایگاه مان در جدول نه برای خودمان خوب است و نه طرفداران فجر، آبرویم زمانی می رود که برای تیمم کوشش نکنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: جایگاه مان در جدول نه برای خودمان خوب است و نه طرفداران فجر، آبرویم زمانی می رود که برای تیمم کوشش نکنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید