70 درصد محور چترود ـ راور، دو بانده می گردد

به گزارش ناق، فرماندار راور گفت: با افتتاح 3 قطعه دیگر از محور چترود ـ راور، 70 درصد این جاده، دو بانده خواهد شد.

70 درصد محور چترود ـ راور، دو بانده می گردد

جلسه پیشگیری از تصادفات جاده ای در محور راور ـ دیهوک با حضور قویدل، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان و جمعی از مسئولان شهرستان راور برگزار گردید.

استوارزاده، دادستان شهرستان راور در این جلسه گفت: باید در کوتاه مدت، اجرای برنامه هایی چون: شناسایی نقاط حادثه به قید فوریت، ساخت پل های استاندارد، نصب تابلو ها و پایش تصویری؛ در میان مدت ایجاد ایستگاه هایی برای توقف مسافران و بعلاوه در دراز مدت با توجه به سفر ریاست جمهوری اتمام دوبانده شدن جاده راورـ دیهوک را داشته باشیم.

قویدل، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان نیز گفت: با توجه به آمار داده شده طی 3 سال گذشته تصادفات در جاده راور ـ دیهوک، 11 نفر کشته و 32 نفر مصدوم داشته است که با سفر ریاست جمهوری و تخصیص بودجه قابل توجه، باید این محور هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.

اژدری، فرماندار راور در این جلسه گفت: با افتتاح 3 قطعه دوبانده شده محور چترود ـ راور، 70 درصد این جاده، دوبانده خواهد شد

او اضافه کرد: پیگیر احیای کاروانسرا ها و واگذاری آن ها به بخش خصوصی خواهیم بود.

محمودی، رییس راهداری راور در این جلسه گفت: از قسمت های به جای مانده جاده راور به سمت دیهوک، 104 کیلومتر آن در حوزه راور است که 50 درصد آن تا سرانجام سال جاری به بهره برداری می رسد و بقیه آن مربوط به استان خراسان جنوبی است که با تعامل و هماهنگی با نمایندگان بیرجند برای به جای مانده آن نیز رایزنی خواهد شد.

او اضافه کرد: عامل انسانی، مهم ترین علت تصادفات در این جاده است که با راه اندازی و کاربردی کردن کاروانسرا ها و احداث مجتمع های رفاهی مسائل این جاده کم تر خواهد شد.

خبرنگاران کرمان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 آبان 1401 بروزرسانی: 18 آبان 1401 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 2118

به "70 درصد محور چترود ـ راور، دو بانده می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "70 درصد محور چترود ـ راور، دو بانده می گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "70 درصد محور چترود ـ راور، دو بانده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید