به زودی سی و یکمین شرکت سرمایه گذاری استانی متولد می شود

به گزارش ناق، مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: فرایند تشکیل شرکت سرمایه گذاری استان البرز در دستور کار است و به زودی سی و یکمین شرکت سرمایه گذاری استانی متولد می شود.

به زودی سی و یکمین شرکت سرمایه گذاری استانی متولد می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سمات، مریم شاه حسینی مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در مورد فرآیند تشکیل شرکت سرمایه گذاریبه گزارش استان البرز در چه مرحله ای است، گفت: سازمان خصوصی سازی بعد از مکاتبات فراوان، فایل (پفراینده) تفکیک شده سهامداران استان تهران و البرز را اواخر هفته گذشته در اختیار شرکت سپرده گذاری مرکزی قرار داد.

مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی شرح داد: هم اکنون کارشناسان این شرکت در حال تفکیک سهامداران استان البرز هستند و به زودی سی و یکمین شرکت سرمایه گذاری استانی متولد می شود.

پیش از این محمد رضا جودکی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری استان تهران با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری استان البرز از دل سرمایه گذاری استان تهران به وجود می آید، گفت: شرکت سرمایه گذاری استان البرز به عنوان سی و یکمین شرکت سرمایه گذای استانی بعد از تشکیل وارد بورس می شود.

وی در مورد تعداد سهامداران سرمایه گذاری عدالت استان البرز گفت: حدود 580 هزار نفر سهامدار عدالت از مجموعه استان تهران جدا شده و تشکیل شرکت سرمایه گذاری استان البرز خواهند داد و برای خود استان تهران هم 2 میلیون و 850 هزار نفر سهامدار عدالت در روش غیرمستقیم باقی مانده است.

جودکی اضافه کرد: قبلا در زمان تشکیل شرکت های سرمایه گذاری استانی تهران و البرز با هم بودند و هنوز استان البرز تشکیل نشده بود، اکنون با تصمیم شورای عالی بورس قرار شد سهامداران استان البرز از مجموعه استان تهران جدا شده، بنابراین فرایند پذیرش سرمایه گذاری استان تهران به خاطر این تفکیک فعلا عقب افتاده، امیدواریم تا انتها آبان ماه شرکت سرمایه گذاری استان تهران هم افزایش سرمایه بدهد و مراحل پذیرش و درج در بورس را طی کند

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1260

به "به زودی سی و یکمین شرکت سرمایه گذاری استانی متولد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به زودی سی و یکمین شرکت سرمایه گذاری استانی متولد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید