معاون وزیر نیرو: ساختار بخش آب وارد مدار جدید شد

به گزارش ناق، تهران (پانا) - معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به انتشار فراخوان انتخاب روسای حوضه های آبریز گفت: از هفته گذشته تغییر ساختار بخش آب وارد مدار جدیدی شده و انتشار فراخوان انتخاب روسای حوضه های آبریز نیز به همین دلیل صورت گرفته است.

معاون وزیر نیرو: ساختار بخش آب وارد مدار جدید شد

به گزارش ایسنا، قاسم تقی زاده خامسی امروز در جلسه پیاده سازی و استقرار ساختار سازمانی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: تشکیلات ساختار جدید شرکت مدیریت منابع آب هفته گذشته ابلاغ شده و بر اساس آن تعداد معاونت های این شرکت کاهش یافت.

وی اضافه نمود: بر اساس ساختار جدید، شرکت مدیریت منابع آب از دو معاونت و 9 حوضه آبریز تشکیل شده و فراخوان انتخاب روسای حوضه های آبریز از امروز در سایت شرکت مدیریت منابع آب منتشر شده است.

وی با تاکید بر اینکه افراد توانمند و قوی باید به عنوان روسای حوضه های آبریز انتخاب شوند، گفت: بنابراین از همه همکاران توانمند و تصمیم گیر دعوت می شود که در این فراخوان شرکت کنند تا افرادی شایسته مدیریت حوضه های آبریز را در دست بگیرند.

وی گفت: طی هفته های آینده نیز پست های دیگر در معرض فراخوان قرار خواهند گرفت.

همچنین محمد حاج رسولی ها قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران در این جلسه گفت: ما در ساختار جدید به افراد قاطع و آشنا به مسائل آبی نیاز داریم که توانایی تصمیم گیری داشته باشند.

وی ادامه داد: در انجام این تغییر ساختار کارهای مطالعاتی درون سازمانی اجرا شده و علاوه بر آن از ظرفیت های دانشگاه به عنوان مشاور بهره برده ایم، اما با این حال هر زمان نیاز به اصلاحاتی باشد، قابلیت انجام آن وجود دارد.

وی در انتها گفت: ساختار جدید نیاز به آموزش دارد و باید همکاران یک بستر آموزشی درون سازمانی و برون سازمانی فراهم کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1435

به "معاون وزیر نیرو: ساختار بخش آب وارد مدار جدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر نیرو: ساختار بخش آب وارد مدار جدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید