سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست شد

به گزارش ناق، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حکمی رئیس جدید هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران را منصوب کرد.

سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست شد

به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با صدور حکمی، رمضان علی سبحانی فر را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران منصوب کرد.

متن کامل حکم وزیر ارتباطات به این توضیح است:

جناب آقای رمضان علی سبحانی فر

با استناد به ماده مواد (11 و 10) اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و پستی، جناب عالی را به مدت دو سال به سمت معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی و با جدیت و کوشش وافر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید پیروز و موید باشید.

همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تشکر از کوشش ها و خدمات ارزشمند حسین نعمتی، مدیرعامل سابق شرکت ملی پست، او را به سمت مشاورز وزیر منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، در کارنامه رمضان علی سبحانی فر، 20 سال سابقه خدمت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هشت سال عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و همزمان هشت سال ریاست کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس به چشم می خورد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1131

به "سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید